Transport

Muruniiduk.com’ist tellides on Teil 3 võimalust, kuidas pakk kätte saada:

1.     Pakiautomaadist

2. Kuller toob koju

3. Tulete ise järele

OMNIVA pakiautomaat

Hind 7€

OMNIVA pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad

Automaatide täitmise kellaajad

JETPAK kullerteenus

Hind 10-90 €*

Soovite saada tellitud paki kätte kodust lahkumata? Kullerteenus toob Teie pakid eeldatavalt kohale juba järgmiseks päevaks, kui sooritate Muruniiduk.ee’ist ostu tööpäevadel (E-R) enne kell 14:00. Kui teete ostu pärast kella 14:00, jõuab pakk teie ukse taha ülejärgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 14:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel ostetud kaubad toimetatakse teieni ülejärgmisel tööpäeval.

*Hind sõltub toote kaalust

Paki kättesaamine

Saadetis edastatakse paki saajani sinna, kuhu ta on selle tellinud.Kuller helistab kliendile 60 minutit enne kohale jõudmist.

Tulete ise pakile järele

(0,00 €)

Kõik tooted on meil laos olemas ja seetõttu võib kaubale ka ise järele tulla. Kui valite selle kauba kättesaamise viisi, siis mingit eraldi teadet teile ei saadeta. Asume Tallinnas, Rannamõisa tee 4g ning Pärnu mnt. 390/Salve 1a